Aug 25, 2017

"CONSOLIDAREA, RESTAURAREA  SI CONSERVAREA BISERICII DRAGOMIRNA MICA SI A FATADELOR EXTERIOARE ALE BISERICII “ POGORAREA SFANTULUI DUH”- MANASTIREA DRAGOMIRNA, JUDETUL SUCEAVA”- obiect 2- BISERICA SFINŢII ENOH, ILIE ŞI IOAN TEOLOGUL - DRAGOMIRNA MICĂ

Aug 25, 2017

"CONSOLIDAREA, RESTAURAREA  SI CONSERVAREA BISERICII DRAGOMIRNA MICA SI A FATADELOR EXTERIOARE ALE BISERICII “ POGORAREA SFANTULUI DUH”- MANASTIREA DRAGOMIRNA, JUDETUL SUCEAVA”- obiect 1- BISERICA POGORAREA SFANTULUI DUH”

Oct 23, 2014
Primim comenzi de icoane pictate pe sticlă
Jan 30, 2014
Primim comenzi de veșminte brodate.